Apie mus

TOP-AUTO.LT  (UAB Autopasaulis)

Specializuojamės naudotų automobilių pirkimu ir prekyba. Bei kitomis susijusiomis paslaugomis su automobiliais. 

Pagrindinės šalys kuriose vykdome veiklą: Lietuva ir Vokietija, bet dirbame visoje Europoje, JAV ir Rytų šalių rinkose.

Tikslas:

Perkant automobilį – visapusiškai pasirūpinti klientais, kad jiems nereikėtų gaišti laiko paieškomis, informacijos apdorojimu, derybomis ir bendravimu su perpardavinėtojais. Pasitikėdami mūsų komanda galėsite būti tikri, jog gausite geriausios būklės automobilį už patraukliausią rinkos kainą. Be to visada patarsime ką verta rinktis ir kodėl.

Prieš pirkdami transporto priemonę ją patikriname ir pasirūpiname visais dokumentais, bei formalumais.  Jums belieka džiaugtis nauju pirkiniu.

Parduodant automobilius – pasirūpiname visais dokumentais. Mokam greitai surasti pirkėją, kuris pasiūlys gerą kainą. 

Patirtis ir kompetencija:

Savo veiklą pradėjome 2014 metais ir kiekvieną dieną augome, tobulėjome, mokėmės ir pradėję vos nuo kelių automobilių – dabar siūlome aukščiausios kokybės paslaugų spektrą. Visada tobulėjame ir sekame rinkos naujienas, tendencijas, bei įstatymus. Todėl žinome visas rinkos aktualijas ir šio verslo niuansus.

Esame šiuolaikiški, bei prisitaikome prie klientų poreikių. Puikiai žinome – ko reikia šiuolaikiškam žmogui. Mūsų versle labai svarbi kokybė, bei patikimumas, todėl vertiname kiekvieno kliento pasitikėjimą ir maksimaliai stengiamės.

Mūsų žinias ir paslaugų kokybę vertina klientai ne tik iš Lietuvos bet ir kitų šalių. Ir sugrįžta vėl. Ypač dėl to, kad sutaupome daugybę laiko ir vargo ir visada suteikiame kokybiškiausią paslaugą.

Kodėl mes?

TOP-AUTO.lt komandai labai svarbu suprasti klientą ir jam padėti. Ar tai būtų automobilio suradimas, ar dokumentų sutvarkymas, ar tiesiog konsultacija.  Gal reikia patarimo kaip išspręsti finansinius klausimus perkant automobilių parką įmonei, o gal nežinot kuris automobilis geriausias Jūs šeimai ir mažiausiai gestų? O gal nežinote patikimo serviso ruošiant automobilį techninei apžiūrai ir pardavimui? O gal užpuolė teisiniai rūpesčiai ir reikia pagalbos su automobilio įvertinimu ir dokumentų ruošimu. Būtent tam ir esame mes.