Komisas

Teikiame komiso paslaugas.

Parduosime Jūsų automobilį Lietuvoje ar Vokietijoje greitai ir paprastai. Už nedidelį komisinį mokestį.

Mūsų komanda pasirūpins viskuo: dokumentais, automobilio paruošimu, pirkėjo suradimu, geriausios kainos pasiūlymu ir pardavimo rūpesčiais.

Jūs suteikiate mūsų komandai įgaliojimą ir visais kitais vargais ir sėkmingu bei greitu pardavimu jau rūpinamės mes. Galime parduoti ne tik automobilį, bet ir kitas transporto priemones, jų priedus ar kitas susijusius dalykus.

Esame profesionalūs pardavėjai. Siūlydami automobilius iškart galutiniam pirkėjui be tarpininkų, gauname geriausius kainos pasiūlymus, o pirkėjų ieškome ne tik Lietuvoje, bet visame pasaulyje. Turime didelį klientų ratą ir kontaktų iš Lenkijos, Latvijos, Baltarusijos, Olandijos, Belgijos, Prancūzijos, Vokietijos. Turime didelę patirtį su automobiliais iš Šiaurės Amerikos ( JAV), Prancūzijos, Vokietijos, Italijos ir net Rusijos.

Visapusiškai kokybiškai ir greitai sutvarkome visus dokumentus, registracijas. Praeiname techninę apžiūrą. Partneriai potencialiems klientams gali pasiūlyti finansavimo paslaugas, todėl tai dar labiau išplečia klientų ratą ir galimybes.

Padarome daugiau, nei kartais atrodo įmanoma. Ir viskas vyksta greičiau ir operatyviau su mūsų komanda.

Susisiekti dabar